KÜNYE

Aydın Şömine olarak bizler şömine başta olmak üzere, barbekü ve taş dekorasyon alanında 30 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Alanında uzman çalışanlarımız ile en doğru işi en doğru şekilde yapmak için çalışıyoruz. Sizleride Darıca/Kocaeli’ n de bulunan mağazamız ve şömine üretim atölyemize bekleriz.

0 262 653 93 61 info@aydinsomine.com

Adres: Bayramoğlu Mah. Atatürk Cad. No:309 Darıca/KOCAELİ
Tel : 0262 653 93 61
V.D: ULUÇINAR

Müşteri Memnuniyeti

Aydın Şömine, geçmişten gelen tecrübeler ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir şömine firması olmuştur. Her mutlu müşteri bizim için güçlü bir referans demektir.

Hızlı Teslimat

Aydın Şömine olarak işimizi titizlikle yaparken zamanında teslim edilmesini önemsiyoruz. Bunun için müşterilerimizle güven ilişikisi kurarak işimize başlıyoruz.

Uzman Çalışanlar

Şömine ve barbekü başta olmak üzere taş dekorasyon alanında uzman çalışanlarımız ile sizlere çözümler üretiyoruz. İşini profesyonelce ve titizlikle yapan bir ekimiz var.

7/24 Destek

Müşterilerimiz bize her zaman bir telefon kadar uzaklıktadır. Teknik destek için bizi arayabilir yerinde her zaman destek talep edebilirsiniz. Sizin için biz buradayız.

Yerinde Keşif ve Montaj

Aydın Şömine olarak bizler; İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere Türkiye' nin hemen hemen tüm illerinde şömine montajı yapmaktayız. Geniş hizmet ağımız geniş ürün yelpazemizle büyümektedir.

Kendi Atölyemiz

200 metre kare kapalı alana sahip atölyemizde son teknoloji makinalarla şömineleri en iyi şekilde sizler için hazırlıyoruz. Kendi atölyemizde kendi gücümüzle.

Geçmişin izlerini geleceğe taşıyoruz.

Şömine atalarımızın ellerinde şekil bulduğu yıllardan günümüze kadar birçok kez değiştirerek gelmiştir. Şimdi geçmişe bağlı kalarak geleceğin şöminelerini inşa ediyoruz.

Adres

Emek, Atatürk Cd. No:334, 41700 Darıca/Kocaeli

Mail

info@aydinsomine.com

Telefon

0 262 653 93 61

Aydın Şömineye Hoşgeldiniz.

1993 yılında İzmit Kandıra ilçesinin tatil merkezlerinden biri olan Kefken Beldesinde faaliyet gösteren AYDIN ŞÖMİNE, 1995 yılında Gebze ilçesinin Bayramoğlu tatil semtinde ilk showrumunu açarak özellikle şömine imalat ve montajına yoğunlaşmış ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde yaptığı işlerdeki başarısı ile bugüne kadar güçlenerek gelmiştir.

Kendine has dizayn ve kaliteye sahip olan AYDIN ŞÖMİNE, kalite ve tasarım konusunda titiz olan müşterilerinin yanında birçok ünlü simanında evlerine konuk olmuştur. Son yıllarda popülerliği artan hazneli şömineler için şirketimiz 2003 yılında 5 yıl garantili Fransız yapımı INVICTA’yı geniş ürün yelpazesine katarak hazneli şömine imalatınında da iddialı olduğunu göstermiştir.  Son yıllarda rağbet görmeye başlayan Sulu Sistem Şömine imalat ve montajıda yine firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Aldığı her işi titizlikle yapan ve zamanında teslim eden bizler, sizlere daha yakın olabilmek için artık internet ortamında değerli müşteri ve ziyaretçilerimizle birlikteyiz.

aydın şömine işyeri

Değerli Müşterilerimiz

Mutlu bir müşteri bizim için bir referans, her referans değerli müşterilerimiz için bir yol göstericidir.

Doğalgazlı bir şömine için Aydın Şömine'yi tercih ettim. Yaptıkları işte gösterdikleri hassasiyet ve özen takdire değerdi. Temiz bir işçilik, güler yüzlü çalışanlar ve her soruma sabırla cevap veren ustalar. Gerçekten işinde profesyoneller.

Tahir T.
Yönetici

Hem dağ evi hem şehirdeki evim için şömine ve barbekü tercihimi Aydın Şömine' den yana kullandım. Kendilerinden memnunum. Yıllardır kullandığım şöminelerinde hiçbir sorun yaşamadım. Başarılar diliyorum.

Derya H.
İş İnsanı

İşim gereği ev tasarımlar yapmaktayım. Şömine veya taş ihtiyaçlarında Aydın Şömine bizim için güçlü bir çözüm ortağı. İşinde gösterdiği titizlik ve samimiyet Aydın Şömineye güvenmemizdeki birkaç sebepten birisi.

Seçkin D.
Mimar

Herşeyden önce işlerinde profesyoneller. Düşünenlere bu firmayı kesinlikle öneririm. Kesinlikle pişman olmayacaklar. Salona yaptırdığım şömineyi özenle ve keyifle kullanıyorum.

Ahmet Seçkin
Hekim

Çözüm Ortaklarımız

Aydın Şömine hedeflerine ulaşırken arkasında güçlü çözüm ortakları ile birlikte büyümektedir.